Analýza kľúčových slov

Základný krok k optimalizácii webu pre vyhľadávače.

 • 1
  Základ optimalizácie webu pre vyhľadávače
  Ku kľúčovým slovám z vášho odboru podnikania, ktoré už poznáte, vám nájdeme desiatky ďalších kľúčových slov. Ak ich správne použijete na svojom webe, vaši budúci zákazníci ho nájdu a návštevnosť vášho webu bude vyššia.
 • 2
  Rady pre obsahový marketing
  Poradíme vám o čom písať na vašom webe, aby vás vaši budúci zákazníci našli
 • 3
  Váš web vo vyhľadávaní
  Dostanete informáciu o aktuálnom umiestnení vášho webu pri jednotlivých kľúčových slovách vo vyhľadávaní a odborný odhad budúcej možnej návštevnosti vášho webu.

ÁNO! Chcem dnes získať analýzu kľúčových slov!

Ing. Vladimír Baránek

SEO expert, SmartPartner
Prvým predpokladom, aby ste boli viditeľní pre vašich budúcich zákazníkov je vedieť, čo vyhľadávajú. Musíte poznať tie správne kľúčové slová. S analýzou kľúčových slov odo mňa sa ich dozviete niekoľkonásobne viac, ako si ich viete zistiť sami.
Vlado Baránek podpis

Referencie

Vlado Baránek je u mna č.1 na Slovensku v SEO odbornosti. Stretávame sa na rôznych workshopoch, na ktorých radí ľuďom v oblasti SEO, teda v optimalizáciách pre vyhľadávače. Pri každom našom stretnutí sa ním nechám inšpirovať a aplikujem niektoré jeho triky aj na weby svojim klientom a tým im pomáham rásť. Prečo som to nazval triky? Lebo to čo robí a spôsob ako to robí je naozaj mágia :). Pokiaľ chcete svoj web posunúť vpred a byť čo najvyššie, Vlada Vám musím jednoznačne odporučiť.
Ľuboš FraňoSmartkouč, expert na sociálne siete
Pred začatím spolupráce s Vladom Baránkom bola moja stránka iba informačného charakteru, niekde okolo 7 - 8 strany na googli a čo je to email marketing alebo seo oprimalizácia som netušil. Stránka mi prinášala 2 - 3 klientov ročne. Vďaka spolupráci s Vladom je môj web na prvej strane v google dokonca v súčastnosti aj na prvom mieste. Stránka mi prináša v priemere 1-2 ľudí TÝŽDENNE a stále sa to zlepšuje. Verím, že ďalšou spoluprácou dosiahneme ešte oveľa viac.
Radoslav CabúkRealfit Prešov - majiteľ a osobný tréner
Nechala som si poradiť od experta na SEO Vlada Baránka. Vypracoval mi analýzu kľúčových slov. Ostala som šokovaná. Na množstvo kľúčových slov by som určite sama nemala šancu prísť. A všetky tie mne neznáme kľúčové slová ľudia hľadajú! Vďaka tomu, že teraz ich pri písaní používam, sa návštevnosť mojej stránky, čitateľnosť mojich článkov zvýšila. Nechajte si poradiť aj vy! Stojí to za to.
Viera SamselyováZdravie z prírody

Čo sa bude diať po objednaní :

 • na vašu emailovú adresu dostanete mail s údajmi k úhrade vašej objednávky
 • po zaplatení objednávky dostanete od nás link na dotazník, v ktorom vyplníte:
 • svoj návrh kľúčových slov
 • link na web, ak ho už máte
 • oblasť, ktorej sa venuje alebo bude venovať váš web
 • v prípade potreby dodatočných informácií vás budeme kontaktovať

Dodáme vám analýzu kľúčových slov a následne dohodneme konzultáciu (15 minút), ktorú máte v cene.

 

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám na info@online-marketing.sk alebo volajte na +421 950 74 90 16.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.