SEO ebook zdarma

SEO ebook o optimalizácii webu

SEO ebook vám objasní:

  • prečo vás zákazníci na internete nemajú šancu nájsť
  • základné SEO pojmy
  • čo a ako nastaviť, aby sa vaša stránka posunula vyššie v Google

Zadajte svoju emailovú adresu a kliknite na tlačítko.

0
Stránok
0
Čitateľov

Čo na vás v SEO ebooku čaká

Čo znamená SEO

Veľa sa o tom hovorí, ale málo ľudí vie, čo to znamená. SEO je ...

Čo je kľúčové slovo

Prečo je kľúčové slovo doslova kľúčové a kde všade musí byť umiestnené, aby vás vďaka nemu zákazníci našli.

Prečo je SEO dôležité

SEO nástrojmi môžete optimalizovať vaše web stránky a tým zvýšiť návštevnosť vašich potenciálnych zákazníkov na vašom webe.

Čo je analýza kľúčových slov

Správne kľúčové slová vám pomôžu písať o tom, čo ľudia na internete vyhľadávajú. Podľa odboru vášho podnikania sa dá nájsť množstvo hľadaných slovných spojení.

SEO faktory

Aké sú SEO faktory. Ktoré sa kde používajú. V SEO ebooku. sa dozviete nielen to, ale zameriame sa na tie najdôležitejšie SEO faktory.

Konkrétne príklady z praxe

Autor SEO ebooku sa s vami podelí o svoje vedomosti a ukáže, ako to v praxi funguje. Ukáže vám aj chyby, ktorým je dobré sa vyhnúť.

Zaujímavé, čo poviete?  Keď začnete čítať, nebudete vedieť prestať.

Pripravte si ceruzku a papier a urobte si čiarku zakaždým, keď z vás vyhŕkne: AHÁ! Takto to funguje!

Čo vravia čitatelia

Ebook SEO optimalizácia od Vlada Baránka, ktorý je u mna c.1 na Slovensku v oblasti SEO, je určená pre všetkých, ktorí sa "zasekli" vo vyhľadávačoch na druhej až tisícdruhej strane :-) Na prípadovej štúdii osobného trénera a výživového poradcu z Prešova - Rada Cabúka odhaľuje zákulisie najpouživanejšieho vyhľadávača u nás - Google, a sprevádza nás krok po kroku, ako začať s optimalizáciou Vášho webu pre tento vyhľadávač. Ja som po aplikovaní len jednej techniky z ebooku priviedol náš firemný web na dané kľučové slovo na PRVÚ stránku na googli, a drži sa tam už úctyhodných 8 mesiacov. :-) Vyskúšajte to aj vy!!! PS: Radšej mať web na prvej strane na siedmom mieste zadarmo, ako na prvom mieste za peniaze :-)
Ľuboš FraňoSmartKouč, expert na sociálne siete
Stránky doslova nadupané dôležitými informáciami, ktoré sa dajú okamžite aplikovať v praxi. Ďakujem Vlado, za tvoje cenné vedomosti a praktické skúsenosti. Je úžasné, že si sa s nami o ne podelil.
Viera SamselyováZdravie z prírody

Vladimír Baránek

SEO expert
Pomáham podnikateľom získavať viac zákazníkov z internetu využívaním nástrojov online marketingu. Baví ma pomáhať ľuďom zjednodušovať si život vďaka informačným technológiám. Pomôžem vám zvýšiť návštevnosť vášho webu a zmeniť jeho návštevníkov na zákazníkov a fanúšikov.
seo ebook ZDARMA